نفرات برتر مسابقات چوب کشی بانوان کرمان معرفی شدند

کرمان - ایرنا - نفرات برتر نخستین دوره مسابقات چوب کشی منطقه ای بانوان استان کرمان به میزبانی شهربابک از توابع این استان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، این مسابقات صبح امروز(شنبه) با حضور 22 شرکت کننده از شهرستان های انار، شهربابک و بافت زیر نظر هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمان، برگزار شد و نفرات برتر این مسابقات، به عنوان تیم منتخب استان به رقابت های کشوری چوب کشی به میزبانی همدان راه یافتند.
فرشته پیرمرادی از بافت ، فاطمه پاکدل و مریم منگلی از شهربابک به ترتیب عناوین نخست تا سوم وزن 55 کیلوگرم این رقابت ها را کسب کردند.
مریم ابوالفتحی از شهربابک، منصوره مرادی از بافت و زهرا حسنی از شهربابک نیز به ترتیب در جایگاه نخست تا سوم وزن 65 کیلوگرم این دوره از رقابت ها ایستادند.
همچنین مرضیه شکوه سلجوقی از بافت و محبوبه محمدیان و فاطمه حمزه ای از شهربابک رتبه نخست تا سومی وزن 75 کیلوگرم این مسابقات را به دست آوردند.
در وزن 85 کیلوگرم نیز سمیرا رضایی از بافت، زهرا علیرضایی از انار و مهدیه منگلی از شهربابک برتر شدند.
مریم حمزه ای از شهربابک، فهیمه محمد ابراهیمی از انار و زهرا کرمی از شهربابک به ترتیب به مقام های اول تا سوم وزن مثبت 85 کیلوگرم دست یافتند.
نخستین دوره مسابقات چوب کشی منطقه ای استان کرمان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و روز دختر، در سالن تختی شهرستان شهربابک برگزار شد.
رقابت های چوب کشی کشوری مردادماه سال جاری به میزبانی استان همدان برگزار خواهد شد.
7420/ 5054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال