نایب رئیس بنیاد بین المللی مادر:

بنیاد به دنبال ایجاد جامعه ای مترقی و پویاست

کرمان - ایرنا - نایب رئیس بنیاد بین المللی مادر از مادر به عنوان واژه ای مقدس در خانواده نام برد و گفت : هدف بنیاد مادر فراهم آوردن زمینه لازم برای ایجاد جامعه ای مترقی و پویا با تکریم مادر است.

به گزارش ایرنا، داریوش نوید گویی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بنیاد های مختلفی در جامعه وجود دارد اگر ریشه یابی کنیم مدیری موفق است که در خانواده متعالی رشد کرده باشد.
به گفته نویدگویی مسئولیت رشد و تعالی فرزندان در خانواده بر عهده مادران است و با درک این مهم جایگاه مادر مورد توجه قرار می گیرد.
وی اظهار کرد: بنیاد بین المللی مادر در عین نوظهوری به بخش عمده ای از اهداف خود رسیده است اما هنوز کار زیادی پیش رو دارد.
نوید گویی گفت: از آنجا که مردم استان کرمان از ریشه اعتقادی و ایمانی قوی برخوردارند، اطمینان دارم بنیاد در این استان موفق عمل خواهد کرد.
وی با اشاره به وجود زنان و مردان نامدار کرمانی اظهار کرد: بزرگان این استان در دامن مادرانی رشد کرده اند که توانایی پرورش این بزرگان را داشته اند.
بنیاد بین المللی مادر در راستای معرفی بیشتر جایگاه والا و شامخ مادر به صورت کاملا مستقل فعالیت می کند و تلاش دارد که با شناسایی مادرانی که فرزندان متخصص و کارافرینی را به جامعه تحویل داده اند در راستای تکریم اینگونه مادران بعنوان الگوهای برتر آنان را به جامعه زنان معرفی کند .
خبرنگار: نجمه حسنی **انتشار دهنده: بهنام احمدی
3029/5054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال