علیرضا رزم حسینی استاندار برتر کشور در حوزه پدافند غیرعامل

کرمان - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان گفت: علیرضا رزم حسینی به عنوان استاندار برتر در حوزه پدافند غیرعامل معرفی شده و در هفته آینده در تهران مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایرنا، پیمان سلاجقه روز سه شنبه در شورای پدافند غیرعامل و ستاد بزرگداشت این هفته افزود: هر مدیر در حوزه فعالیتی خود باید دارایی های موجود و ریسک و تهدیدها را نیز شناسایی کند و بداند که تهدیداتی دارایی ها را تهدید می کند و برای جلوگیری از این تهدیدات چه باید کرد.
وی از پدافند غیرعامل به عنوان اقداماتی مشابه مصون سازی برای بدن انسان یاد کرد و ادامه داد: هدف اقدامات پدافند غیرعامل بی اثر کردن تهدیدات دشمنان است.
سلاجقه دارایی ها را شامل دارایی های فیزیکی، سایبری و مادی و معنوی دانست و گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان کرمان به عنوان یک الگوی ملی در کشور معرفی شده است.
وی با بیان اینکه نصب سامانه رصد نیز به صورت یکپارچه در استان کرمان انجام خواهد شد ادامه داد: 2 جلسه قرارگاه سایبری در سال جاری در استان کرمان برگزار و موجب شده حملات سایبری در دنیا در استان کرمان مشکلی ایجاد نکند.
وی خاطرنشان کرد: در سال جاری سه جلسه قرارگاه زیستی، برگزاری 2 جلسه مقابله با بیوتروریسم، پنج جلسه شورای پدافند غیرعامل و 60 جلسه شهرستانی پدافند غیرعامل با 180 مصوبه برگزار شده است.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان گفت: 15 دوره آموزشی پدافند غیرعامل با هشت هزار و 168 نفر ساعت آموزش در سال جاری در استان کرمان برگزار می شود.
وی افزود: برای هفته پدافند غیرعامل استان کرمان 223 رزمایش، 98 همایش و نشست تخصصی و افتتاح 52 پروژه پدافند غیرعامل پیش بینی شده است.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی ** انتشار دهنده: نجمه حسنی*
7440/3029

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال