کشف انواع سلاح های پیشرفته و نیمه سنگین از مقر یک گروهک در کرمان

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از انجام یک عملیات مقتدرانه از سوی اداره کل اطلاعات استان کرمان درعمق کویر علیه گروهک ها و باندهای شرارت خبر داد و گفت: در این رابطه تعداد زیادی سلاح پیشرفته و مهمات نیمه سنگین کشف شده است.

به گزارش دریافتی ایرنا از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان دادخدا سالاری پنجشنبه افزود: پس از انجام عملیات و رصد اطلاعاتی و زیرنظر گرفتن تحرک گروهک های مخل امنیت توسط سربازان گمنام امام زمان در اداره کل اطلاعات استان و در راستای پاکسازی عمق کویر از وجود اشرار و با اجرای عملیات پی در پی مقر و محل نگهداری سلاحهای غیر مجاز مخلین به امنیت جامعه را شناسایی و طی عملیات ضربتی و متهورانه زاغه مهمات آنان مورد ضربه قرار گرفت.
وی ادامه داد: در نتیجه این عملیات ها انواع سلاحها شامل سلاح پیشرفته دوکاره منحنی زن وشلیک مستقیم مجهز به دوربین و مهمات مربوطه، آرپی جی هفت، کلاشینکف،گلوله های دوشیکا، نارنجک انداز، انواع نارنجک و گلوله توپ106 میلی متری، سلاح کمری و انواع مهمات جنگی دیگر از باند سازمان یافته کشف و توقیف گردید.
دادستان عمومی و انقلاب کرمان تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران و نبردهای برقرار کننده امنیت از چنان توانایی برخوردار است که تمامی اقدامات گروهکها را مورد رصد قرار داده و حتی در عمق کویر اجازه جولان و عرض اندام به این دشمنان امنیت را نخواهند داد و هر اقدام ضد امنیتی را در نطفه خفه خواهند ساخت.
این مقام قضائی افزود: مجموعه عوامل قضائی، امنیتی، انتظامی و اجرایی و نظامی این اطمینان خاطر به مردم شریف و نجیب استان کرمان خواهند داد که با اقتدار اجازه ایجاد کوچکترین نا امنی سازمان یافته را به مخلان نظم و امنیت نداده و کما فی سابق شاهد امنیت پایدار و مطلوب در استان کرمان خواهیم بود.
خبرنگار:داود رجبی بهجت** انتشار : بهنام احمدی *
7437/ 5054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال