شهردار جیرفت انتخاب شد

جیرفت - ایرنا - نعمت الله حسین زاده شامگاه جمعه با کسب رای اکثریت اعضای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی به عنوان شهردار جیرفت انتخاب شد.

سخنگوی شورای شهر جیرفت شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در چهارمین جلسه رسمی شورای شهر جیرفت، شهردار این شهر با اکثریت آرا انتخاب شد.
روح اله میرکهنوج تصریح کرد: شورای شهر جیرفت در یکم شهریورماه سال جاری به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و در این مدت 25 گزینه انتخاب شهردار را بررسی کرد که از این تعداد هفت نفر برنامه های خود را ارایه دادند و در نهایت نعمت اله حسین زاده به سمت شهردار جیرفت انتخاب شد.
وی به اولین نشست رسمی اعضای شورای شهر جیرفت اشاره کرد و گفت: در این نشست اعضای هیات رییسه شورای اسلامی شهر جیرفت معرفی شدند.
وی خاطرنشان کرد: محمدعلی امیرمحمودی به سمت ریاست شورای شهر، زهرا دلیری نایب رییس شورای شهر، روح الله میرکهنوج سخنگو، حسین مشایخی خزانه دار، منشی اول رضا سالاری و منشی دوم سیدکمال خوشکام معرفی شدند.
سخنگوی شورای شهر جیرفت تصریح کرد: نعمت اله حسین زاده شهردار جیرفت دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران است که در سابقه مدیریتی خود چهار سال شهرداری عنبرآباد، هشت سال فعالیت در اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان و 2 سال فعالیت در بنیاد مسکن را دارد.
به گزارش ایرنا، اعضای شورای شهر جیرفت در دوره های قبل 11 نفر بوده اند که امسال به هفت نفر کاهش پیدا کرد و یکهزار و 636 نفر در این شهرستان در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند که 54 نفر در شهر جیرفت و بقیه در روستاهای این شهرستان داوطلب شدند و از این تعداد 9 نفر زن و بقیه مرد بودند.
انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بیست و نهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
شهرستان جیرفت با 308 هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز** انتشار دهنده: روح اله صائب*
7450/6003

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال