صعود مس ب به لیگ دسته 2 فوتبال/شهرداری بم به پلی آف راه یافت

کرمان - ایرنا - با پایان رقابت های لیگ دسته سه فوتبال، تیم مس ب کرمان توانست در هفته پایانی این رقابت ها با کسب تساوی مقابل پرسپولیس گناوه و با تفاضل گل بهتر نسبت به تیم شهرداری بم به لیگ دسته 2 صعود کند و شهرداری بم به پلی آف راه یافت.

به گزارش ایرنا در یکی از بازی های هفته هجدهم مرحله دوم لیگ دسته سه، 2 تیم فوتبال مس کرمان ب و پرسپولیس گناوه عصر سه شنبه در ورزشگاه بندر گناوه به مصاف هم رفتند و 2 تیم با نتیجه یک بر یک به تساوی رسیدند، شهرداری بم دیگر نماینده استان کرمان نیز مقابل پاراگ تهران با نتیجه سه بر 2 به پیروزی رسید.
تیم فوتبال مس ب با این نتیجه 36 امتیازی شد و به علت تفاضل گل بهتر نسبت به حریف بمی خود با تثبیت صدرنشینی در مرحله دوم رقابت های لیگ دسته سه، به لیگ دسته 2 فوتبال کشور راه یافت.
تک گل مس را در این دیدار رسول عسگری در دقیقه 16 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
در هفته پایانی رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور همچنین تیم های خوشه طلایی ثنا، پرسپولیس مشهد و مس نوین کرمان با قرار گرفتن در صدر جدول گروه خود به صورت مستقیم جواز صعود به لیگ دسته 2 فوتبال کشور را کسب کردند.
تیم های فوتبال مقاومت تهران، شهدای بابلسر و شهرداری بم نیز با قرار گرفتن در رتبه دوم گروه های خود و بهترین تیم سوم گروه یعنی تیم فوتبال ملی حفاری اهواز راهی مرحله حذفی شدند و باید برای صعود به لیگ 2 مقابل یکدیگر بازی کنند.
تیم های راه یافته به مرحله حذفی روز شنبه با قرعه کشی در کمیته مسابقات سازمان لیگ حریفان خود را خواهند شناخت.
خبرنگار: حامد سالاری ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
7420/3028

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال