کد خبر: 82288702 (5640447) | تاریخ خبر: 10/08/1395 | ساعت: 14:37|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

پاسخ هواپیمایی ماهان به انتقادات اخیر از قیمت بلیط پرواز

کرمان - ایرنا - مدیر واحد ارتباطات و امور بین الملل شرکت هواپیمایی ماهان گفت: با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی و آیین نامه ابلاغی دولت، قیمت بلیط پروازها به صورت شناور و براساس نیاز بازار و عرضه و تقاضا تعیین می شود.

مهدی علیاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هواپیمایی ماهان به علت تقاضای بیشتر نسبت به دیگر شرکت های هواپیمایی از قیمت بلیط بالاتری برخوردار است.
وی بیان کرد: امروز به علت نوع خدمات و همچنین نوع هواپیماهای شرکت هواپیمایی ماهان، تقاضا برای پروازهای این شرکت به مراتب بیشتر از سایر شرکت هاست.
وی گفت: قیمت بلیط پروازها در لحظه است و در مسیر کرمان به مقصد تهران قیمت بلیط براساس قانون تعیین شده و با توجه به نیاز بازار و تقاضا افزایش یا کاهش می یابد.
مدیر واحد ارتباطات و امور بین الملل شرکت هواپیمایی ماهان ادامه داد: قیمت بلیط در زمان مسافرت زیاد و تقاضای بالا افزایش و در زمانی که تقاضا کم باشد، کاهش می یابد.
وی با بیان اینکه قیمت بلیط های ماهان در تمامی مسیرهای پروازی به همین شکل است گفت: قیمت پروازهای خارجی ماهان هم بالاتر از سایر شرکت هاست و این موضوع مختص کرمان نیست.
علیاری افزود: تمامی قیمت های پروازها تحت نظارت سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت های هواپیمایی می باشد.
وی درباره آنچه انحصاری بودن پروازها در کرمان گفته شده است، اظهار کرد: بحث انحصاری بودن در دست شرکت هواپیمایی نیست و شرکت ها برای شهرهای مختلف درخواست می دهند و سازمان هواپیمایی کشوری تصمیم گیری می کند.
برخی نشریات و کانال های خبری استان کرمان طی روزهای اخیر مطالبی مبنی بر گران بودن بلیط پروازهای هواپیمایی ماهان در مسیرهای کرمان منتشر کردند.
خبرنگار: کمیل بهشتیان ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
7429/3028

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال