اجرای کنسرت مشترک موسیقی ورطه و مهر وطن در کرمان

کرمان - ایرنا - کنسرت مشترک گروه های موسیقی ورطه و مهر وطن در کرمان اجرا شد.

به گزارش ایرنا کنسرت مشترک گروه مهر وطن و ورطه شامگاه سه شنبه در سالن ایرج بسطامی واقع در بوستان مادر کرمان با اجرای قطعات کلاسیک و راک برگزار شد.
سرپرست گروه مهر وطن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: قطعات مشترک موسیقی مهر وطن و ورطه در این کنسرت اجرا شد که شامل یک قطعه از بتهوون و یک قطعه از مونک و چهار قطعه از ساخته های خودم با نام های کارگه کوزه گری، کارونسرا، مهر و خدای ناخداست.
مسعود نکویی افزود: این قطعات با سازبندی راک و با چهار بخش کرال اجرا شده است که در نوع خود منحصر به فرد است.
سرپرست گروه مهر وطن تصریح کرد: این کنسرت جنبه پژوهشی و تجربی دارد و برای بازشنیدن آثار با گویش کرمانی با سازبندی و شیوه های موسیقی روز و ذائقه جوانان و نوجوانان طراحی شده است.
وی بیان کرد: اجرای چند اثر آوازی چهار صدایی در کنار سازبندی الکتریک و درامز از ویژگی های شاخص این کنسرت است که با توجه به تفاوت اساسی ژانر و قدرت صوتی این دو سبک آنها را در کنار هم استفاده کرده ایم.
وی با بیان اینکه گروه مهر وطن از سال 1393 فعالیت می کند افزود: این گروه شامل 17 خواننده است و دیپلم افتخار مسابقات بین المللی موسیقی کره جنوبی، کنسرت کشور تایلند و دو رتبه برتر جشنواره بین المللی موسیقی فجر را در کارنامه خود دارد.
نکویی گفت: گروه ورطه نیز شامل چهار نوازنده و خواننده با سازهای الکتریک و درامز است که از سال 1393 با رویکردی جدید تشکیل شده و هدف این گروه نوآوری و همکاری در سبک های نوپا است.
7437/3029

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال