کرمان امروز را روزانه بخوانید

کرمان - ایرنا - قائم مقام مدیر مسئول روزنامه کرمان امروز گفت: با صدور مجوز انتشار روزنامه از سوی هیات نظارت بر مطبوعات، ترتیب انتشار کرمان امروز از هفتگی به روزانه تغییر پیدا کرده است.

محمد فتح نجات روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درخواست صدور مجوز انتشار روزانه روزنامه کرمان امروز را اردیبهشت امسال به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کردیم که در مهرماه مجوز انتشار روزانه صادر شد.
وی بیان کرد: تیم تحریریه روزنامه طی سه ماه گذشته برنامه ریزی و تقویت زیرساخت ها را در دستور کار داشت و اکنون برای انتشار روزانه به آمادگی کامل رسیده است.
قائم مقام مدیر مسئول روزنامه کرمان امروز گفت: بسیاری از نشریات زمانی که ترتیب انتشار آنها تغییر می کند با افت کیفیت مواجه می شوند اما کرمان امروز سعی کرده است تا با حفظ کیفیت، ترتیب انتشار خود را افزایش دهد.
وی بیان کرد: در حال حاضر 40 نفر با تحریریه روزنامه کرمان امروز همکاری می کنند که 20 نفر از این افراد تمام وقت و 20 نفر دیگر به صورت پاره وقت فعالیت دارند.
فتح نجات گفت: روزنامه کرمان امروز از تاریخ ششم دی به صورت روزانه در هشت صفحه و در قطع روزنامه ای و شمارگان 15 هزار نسخه چاپ و منتشر می شود.
وی افزود: سعی کردیم با ارتقا و آموزش اعضای تحریریه روزنامه، کیفیت آن را بالا ببریم و تغییری در رویکرد و نگرش ما ایجاد نشده است و طبق معمول به فرهنگ و هنر بیشترین بها را خواهیم داد.
قائم مقام مدیر مسئول روزنامه کرمان امروز گفت: این روزنامه از معدود نشریاتی است که طی چند سال اخیر مجوز توزیع گستره استانی دارد.
وی افزود: اولین روزنامه استان و نشریه چاپ شده در هشت صفحه، نخستین نشریه در اپلیکیشن تلفن همراه، چاپ ضمیمه موسیقی و انگلیسی زبان با هدف جذب گردشگر، راه اندازی سایت تخصصی روزنامه نگاری جزو کارنامه این نشریه در حوزه اولین هاست.
وی با اشاره به تجربه 40 سال سابقه مطبوعاتی یحیی فتح نجات مدیر مسئول کرمان امروز گفت: تاکنون 200 مقاله از مدیرمسئول کرمان امروز در نشریات سراسری و محلی به چاپ رسیده و ایشان جزو پیشکسوتان مطبوعات کرمان هستند.
فتح نجات با تاکید بر انتشار منظم روزنامه کرمان امروز گفت: تمامی تلاش مجموعه کرمان امروز افزایش و ارتقای کیفیت مطالب این نشریه در آینده است.
7437/3028

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال