کودکان ابری از رفسنجان در روسیه خوش درخشید

کرمان - ایرنا - رئیس انجمن سینمای جوان رفسنجان گفت: فیلم کوتاه کودکان ابری ساخته رضا فهیمی در جشنواره فیلم کوتاه 'زروپلاس' که در روسیه برگزار شد جایزه بهترین فیلم را کسب کرد.

عباس بلوچی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فیلم کوتاه کودکان ابری به مدت 18 دقیقه در انجمن سینمای رفسنجان تهیه شد.
وی اظهار کرد: برخی عوامل این فیلم شامل رضا فهیمی کارگردان، پیمان عباس زاده تصویربردار و بازیگران حسین شریفی، میلاد ترقی خواه و زهرا خلاجویی است.
وی گفت: این فیلم قصه دو دانش آموز روستایی است که بر سر مالکیت هایی مثل آسمان و طبیعت که هیچوقت دستشان به آنها نمی رسد دعوا می کنند و در نهایت طی اتفاقی همه نداشته هایشان را با هم تقسیم می کنند.
رئیس انجمن سینمای جوان رفسنجان افزود: این فیلم کوتاه سادگی بچه ها، دل پاک بودن آنها، نیکی و زیبایی کودکان را نشان می دهد و می تواند به رشد و بالندگی کودکان و جوانان کمک کند.
وی بیان کرد: این اثر تاکنون در جشنواره های مختلف داخلی و همچنین در کشورهای هند، رومانی، اوکراین و روسیه شرکت و عناوین بهترین کارگردانی، تصویربرداری و ... را کسب کرده است.
بلوچی گفت: این انجمن فعالیت های سینمایی از جمله آموزش فیلمسازی، کارگردانی، عکاسی و فیلمنامه نویسی را نیز انجام می دهد.
جشنواره زروپلاس روزهای نهم تا شانزدهم آذر امسال در روسیه برگزار شد و فیلم های کوتاه از کشورهای مختلف از جمله انگلیس، ایران، کانادا، آمریکا، چین، فرانسه به رقابت پرداختند.
7433/3028

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال