همایش بین المللی فناوری اطلاعات در کرمان برگزار می شود

همایش بین المللی فناوری اطلاعات (جوملا) 25 آبان ماه جاری با حضور میهمانان داخلی و خارجی به میزبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، دبیر این همایش شامگاه دوشنبه در نشست خبری گفت: کرمان از نظر فناوری اطلاعات یکی از استان های موفق و فعال کشور است و با برگزاری این همایش در کرمان قصد داریم بیشتر به این صنعت بپردازیم.
ˈنوید زراعتیˈ گفت: جوملا، نرم افزاری است که مبین یک فعالیت همگانی و در واقع نرم افزاری است که برداشتن گام های اولیه برای ساخت یک سایت و وب سایت را کوتاه تر و آسان تر ارایه می کند.
وی اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت کنندگان در این همایش رایگان است و علاقه مندان می توانند به سایت جوملا برای نام نویسی مراجعه کنند.
زراعتی، بیان کرد: این همایش 25 آبان ماه از رادیو ˈدانشˈ به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.
دبیر علمی همایش نیز در این نشست گفت: صنعت فناوری اطلاعات هر روز در همه مشاغل پیشرفت می کند و برای افزودن دانش و اطلاعات افرادی که به نوعی با رایانه سر و کار دارند، این همایش را برگزار خواهیم کرد.
ˈعلی اصغر هنرمندˈ افزود: حجم بسیاری از اطلاعات در زمینه آی تی در این همایش ارایه خواهد شد و هدف اصلی ارتقای سطح علمی شرکت کنندگان است.
وی ادامه داد: دومین همایش جوملای کشور در کرمان برگزار خواهد شد که نخستین همایش آن به میزبانی مشهد برگزار شد.
دبیر کمیسیون فناوری اطلاعات و مدیر روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان هم بیان کرد: این همایش با تاکید رییس اتاق بازرگانی کرمان و برای ارتقای سطح علمی اعضای این اتاق به میزبانی کرمان برگزار می شود.
ˈعباس عسجدیˈ افزود: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان 10 کمیسیون تخصصی دارد که هر یک بر اساس نیاز خود می توانند چنین همایشی را برگزار کنند.
وی اظهار داشت: این همایش، سومین همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات الکترونیک است که اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان برگزار می کند.ک/2
7443/8154/2624

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال