پیست کارتینگ کرمان افتتاح شد

پیست کارتینگ شهر کرمان روز جمعه با حضور استاندار و جمعی دیگر از مسوولان استانی افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، استاندار کرمان در آیین افتتاح پیست کارتینگ شهر کرمان گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان تاکنون اقدامات بسیار خوبی را به انجام رسانده اند.
ˈاسماعیل نجارˈ ضمن ابراز تشکر از راه اندازی پیست کارتینگ کرمان،‌ اظهارداشت: افتتاح این پیست در آستانه نوروز، محلی مفرح و شاد را برای استفاده مردم به ویژه جوانان ایجاد کرده است.
وی با اشاره به این مطلب که بخشی افراد حاضر در بیمارستان ها مجروحان تصادفات هستند، ‌عنوان کرد: افراد علاقه مند می توانند به جای معابر و خیابان ها، با مراجعه به این پیست، هیجان خود را صورت ایمن نمایش دهند.
نجار از راه اندازی دو پیست گلایدر در منطقه کوهپایه و خانوک خبر داد و گفت: مکان های راه اندازی این پیست ها مشخص شده، مجوزهای لازم نیز دریافت شده و در حال تامین اعتبار برای احداث این پیست ها هستیم.
شهردار کرمان نیز در این آیین گفت:‌ شهرداری علاوه بر فعالیت های عمرانی، اقدامات اجتماعی و فرهنگی را نیز بر عهده دارد که بخشی از اقدامات فرهنگی شهرداری، به ورزش و پر کردن بهینه اوقات فراغت مردم به ویژه جوانان بر می گردد.
ˈابوالقاسم سیف الهیˈ با اشاره لزوم ایجاد فضاهای شاد و مفرح برای مردم به ویژه جمعیت جوان کرمان، عنوان کرد: در دوره شهرداران قبلی پیست موتور سواری و اتومبیلرانی تحت پوشش شهرداری قرار گرفته است.
وی با اشاره به این مطلب که هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمان مقام اول آسیایی را به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: امیدواریم پیست کارتینگ کرمان به بهترین وجه مورد استفاده مردم و به ویژه جوانان قرار گیرد.
ˈحسین کردیˈ قائم مقام شهردار و معاون خدمات شهری شهرداری کرمان نیز گفت: پیست کارتینگ کرمان در زمینی به مساحت سه هکتار توسط شهرداری و با همکاری بخش خصوصی راه اندازی شده است.ک/2
7440/2624

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال