13 هزار خانوار کهگیلویه و بویراحمد وارد چرخه حمایتی شدند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: 13 هزار و 500 خانوار این استان با حدود 40 هزار نفر جمعیت در یک ماه اخیر وارد چرخه حمایتی کمیته امداد استان شدند.

قباد مبشری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: خدمات نظام و انقلاب در چهار دهه اخیر مشهود و قابل ‌لمس است.
وی افزود: باید خدمات ارزشمند نظام و انقلاب در تمامی عرصه ها بیش از پیش برای قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد به ویژه نسل جوان بازگو شود و هرگونه کم کاری در این راستا نوعی جفا خواهد بود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دشمنان درصدد کمرنگ جلوه دادن خدمات چهار دهه اخیر نظام و انقلاب هستند.
مبشری عنوان کرد: یکی از راهکارهای مناسب برای خنثی کردن این توطئه شوم نیز اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هر چه بیشتر به مردم در زمینه برکات، خدمات و دستاوردهای نظام و انقلاب است.
وی ابراز داشت: مهمترین دستاوردهای نظام و انقلاب شامل استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت است.
مبشری گفت: پیشرفت های کهگیلویه و بویراحمد در تمامی زمینه ها مربوط به دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی اظهار داشت: کمیته امداد جزو نهادهای مولود انقلاب بوده و تأسیس آن نیز بیانگر توجه جدی امام خمینی (ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نیازمندان جامعه است.
بیش از 42 هزار خانوار با جمعیتی افزون بر 100 هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.
7535/1662

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال