در کهگیلویه و بویراحمد

پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان برای مصاحبه مراجعه کنند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1397 دانشگاه فرهنگیان این استان و رشته های نیمه متمرکز دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران از 18 تا 20 آذر امسال برای انجام مصاحبه علمی و تخصصی مراجعه کنند.

هادی زارع پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مراجعه این افراد برای انجام مصاحبه به پردیس کوثر دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد واقع در شهر یاسوج مرکز استان و بر اساس جدول زمان بندی خواهد بود.
وی افزود: یکشنبه 18 آذر افراد دارای حرف اول نام خانوادگی «الف» تا «د»، دوشنبه 19 آذر حرف «ر» تا «ی» و سه شنبه 20 آذر نیز جامانده ها برای انجام مصاحبه مراجعه کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مدارکی که باید از سوی پذیرفته شدگان ارائه شود شامل اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه 2 سری تصاویر آنها، اصل مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه تصویر آنها، ریز نمرات سه ساله دوره متوسطه دوم به همراه کارنامه گسترده و پرینت قبولی معرفی به مصاحبه در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور است.
زارع پور عنوان کرد: دفترچه خدمات درمانی به همراه کپی صفحه اول، واریز مبلغ 270 هزار ریال نزد بانک ملی ایران به نام تمرکز درآمد اختصاصی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، 6 قطعه عکس سه در چهار و پوشه قرمز برای مردان و پوشه آبی برای زنان همراه با گیره از دیگر مدارکی است که باید از سوی پذیرفته شدگان ارائه شود.
کهگیلویه و بویراحمد دارای 2 پردیس دانشگاه فرهنگیان در شهر یاسوج شامل شهید ایزدپناه ویژه مردان و کوثر ویژه زنان است.
افزون بر 153 هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.
7535/1662

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال