امام جمعه دوگنبدان:

آمریکا با اعمال تحریم ها به اهداف خود علیه ایران نمی رسد

گچساران- ایرنا- امام جمعه دوگنبدان گفت: آمریکا با اعمال تحریم ها هرگز به اهداف شوم سیاسی و اقتصادی خود علیه ایران اسلامی نخواهد رسید.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید امین الله حجازی در خطبه های نماز جمعه این هفته دوگنبدان اظهار داشت: تاکنون تمامی توطئه های دشمنان علیه کشور و ملت ایران با شکست مواجه شده که این امر بیانگر ناتوانی نظام سلطه است.
وی افزود: آمریکا تلاش های متعددی برای ناامید کردن ملت ایران انجام داده اما نقشه های شوم آن یکی پس از دیگری خنثی خواهد شد.
امام جمعه دوگنبدان بیان کرد: چنانچه عدالت به طور مطلوب رعایت شود بخش عمده ای از مسائل و مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.
حجت الاسلام حجازی عنوان کرد: دولت و مسئولان اجرایی برای تحقق هر چه بیشتر عدالت اجتماعی تمامی همت و تلاش خود را به کار گرفته و برای کاهش فقر و مشکلات معیشتی مردم گام بردارند.
وی ابراز داشت: هر جامعه ای که بی عدالتی در آن حاکم باشد هیچگاه شاهد توسعه و پیشرفت نخواهد بود و بر همین اساس لازم است متولیان امر اقدام هایی در این زمینه انجام دهند.
امام جمعه دوگنبدان گفت: ملت ایران با شرکت گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 آبان امسال پاسخ دندان شکنی به تهدیدها و تحریم های دشمنان و به ویژه آمریکا دادند.
حجت الاسلام حجازی اظهار داشت: دشمنان بدانند که ملت ایران به نظام و انقلاب پایبند هستند و هر مانعی را در این مسیر از پیش رو برمی دارند.
2082/6110

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال