امام جمعه موقت یاسوج:

تصویب FATF تضمینی برای خروج ایران از لیست تحریم ها نیست

یاسوج- ایرنا- امام جمعه موقت یاسوج گفت: تصویب لایحه حمایت نکردن ایران از تروریسم و گروهک های تروریستی موسوم به FATF از سوی مجلس شورای اسلامی هیچ تضمینی برای خروج ایران از لیست سیاه تحریم های آمریکا نیست.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید امان الله حسینی صدر در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: این لایحه با وجود مخالفت حدود 120 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و به منظور بهانه ندادن دست دشمنان و کاهش انواع فشارها بر کشور تصویب شد.
وی با اشاره به برگزاری همایش اقتدار عاشورایی بسیجیان در روز پنجشنبه هفته گذشته 12 مهر در سراسر کشور، افزود: رهبر معظم انقلاب در این همایش و در اجتماع 100 هزار نفری قشرهای مختلف بسیج در ورزشگاه آزادی تهران مطالب مهمی را ایراد فرمودند.
امام جمعه موقت یاسوج بیان کرد: معظم له فرمودند که دلیل اصلی دشمنی و مخالفت آمریکا با ایران اقتدار روزافزون نظام و تأثیرگذاری آن در منطقه خاورمیانه و عرصه بین المللی است.
حجت الاسلام حسینی صدر عنوان کرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب در این اجتماع ترویج چنین تفکری که برای کاهش مشکلات کشور راهی جز مذاکره و برقراری رابطه با آمریکا وجود ندارد خیانت به نظام و ملت ایران است.
وی ابراز داشت: آمریکا با شکست در جنگ تمام عیار اقتصادی که علیه ایران آغاز کرده علاوه بر خوردن سیلی محکم یک پاسخ کوبنده دیگر نیز از نظام و انقلاب دریافت خواهد کرد.
حجت الاسلام حسینی صدر 22 مهر مصادف با 14 اکتبر روز جهانی استاندارد را یادآور شد و گفت: در مورد اهمیت چشمگیر استاندارد همین بس که تضمین کننده سلامت و کیفیت کالاهاست.
وی اظهار داشت: تولیدکنندگان کشور و کهگیلویه و بویراحمد به موضوع مهم استانداردسازی و بهبود کیفیت کالاها توجه بیشتری داشته یاشند.
7535/6110

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال