رژه با صلابت نیروهای مسلح در یاسوج برگزار شد

یاسوج -ایرنا- رژه با صلابت و پرشکوه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، با حضور اقشار مختلف مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

به گزارش ایرنا، روز شنبه 31 شهریور و همزمان با سراسر کشور در این مراسم باشکوه نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج و نیروی انتظامی با انجام رژه باشکوه، بخشی از توانمندی‌ها و اقتدار نظامی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.
نمایش زیبا و با صلابت اسب سواران همراه با بسیجیان سلحشور و عشایر مسلح به 'تفنگ برنو'و ملبس به لباس عشایری نیز جلوه خاصی را به رژه امسال در یاسوج بخشیده بودند.
در این مراسم همچنین برخی از ادوات جنگی و نظامی متعلق به تیپ مستقل و مقتدر 48 فتح یاسوج به نمایش گذاشته شد.
نیروهای مسلح شرکت کننده در مراسم رژه در یاسوج ضمن بیعت مجدد با فرمانده معظم کل قوا و آرمان‌های والای شهدا و امام خمینی (ره)، انزجار و تنفر شدید خود را نسبت به استکبار جهانی و رژیم غاصب و جعلی صهیونیسم و هم‌پیمانان آنها اعلام کردند.
اجرای حرکات نمایشی رزمی کاران و موتورسواران کهگیلویه و بویراحمد و اجرای سرود دسته جمعی بسیجیان در میدان نیز از دیگر جلوه‌های خاص مراسم رژه 31 شهریور 1397 در یاسوج بود.
در آغاز مراسم امروز نیز آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، استاندار و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن ادای احترام به تمثال شهدا در میدان نیز از مقابل جایگاه سان دیدند.
3016/6110

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال