قاتل شیشه ای در گچساران دستگیر شد

گچساران - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: جوان 25 ساله ای که بر اثر توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر شیشه مادر 60 ساله خود را از پای درآورده بود دستگیر شد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید محمد موسوی: در پی دریافت خبری از طریق پلیس 110 این شهرستان مبنی بر قتل زنی 60 ساله از سوی فردی یا افرادی ناشناس در یکی از محلات شهر دوگنبدان، بلافاصله اکیپی از پلیس آگاهی و کلانتری 11 در محل حضور یافتند.
وی افزود: ماموران در محل وقوع جنایت، جسد بانوی 60 ساله‌ای که با ضربات چاقو از ناحیه شکم و قفسه سینه به قتل رسیده بود را مشاهده کردند که بلافاصله تحقیقات و اقدامات فنی برای دستگیری عامل یا عاملان وقوع این جنایت، در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
سرهنگ موسوی تصریح کرد: با بررسی صحنه وقوع قتل و انجام تحقیقات، ضمن هماهنگی با مقام قضایی، فرزند 25 ساله این مقتول در کمتر از 24 ساعت به‌عنوان مظنون به قتل دستگیر شد.
وی بیان داشت: در بررسی‌های مقدماتی متهم به صراحت به قتل مادر 60 ساله خود اعتراف و علت را توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر شیشه بیان کرده است.
سرهنگ موسوی از خانواده‌ها خواست تا درباره اعتیاد و مواد اعتیاد آور اطلاعات کافی کسب کنند و مهارت‌های تربیتی خود را افزایش دهند.
شهرستان 124 هزارنفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
8143/6110

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال