جزییات تازه از انتقال جان باختگان و مصدومان واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی

گچساران - ایرنا - فرماندار گچساران گفت: پیکر جان باختگان سانحه واژگونی اتوبوس زائران گچسارانی در مسیر دیهوک - فردوس سه شنبه شب با 9 دستگاه آمبولانس وارد یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد شد و قرار است به گچساران انتقال داده شوند.

عبدالرحیم رحیمی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیکر جان باختگان روز چهارشنبه در شهر و روستاهای محل سکونت آنان در شهرستان های باشت و گچساران تشییع و خاکسپاری می شود.
پیکر جان باختگان سانحه رانندگی جاده دیهوک -فردوس در خراسان جنوبی روز سه شنبه با همکاری سپاه پاسداران از طبس به استان کهگیلویه وبویراحمد انتقال داده شد.
وی بیان کرد: با هماهنگی های انجام شده با مسئولان کشوری و استان خراسان جنوبی در بیرجند، مصدومان ساعت هشت صبح روز چهارشنبه با پرواز اختصاصی از فرودگاه بیرجند به فرودگاه منتقل می شوند.
فرماندار گچساران تصریح کرد: برنامه ریزی لازم برای مراقبت ، بستری و ادامه درمان مصدومان در بیمارستان های گچساران صورت گرفته و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
اتوبوس حامل 45 زائر گچسارانی ساعت هشت و 30 دقیقه 22 بهمن در قالب کاروان مهر رمضان عازم مشهد مقدس شد که در ساعت 2 و 34 دقیقه23 بهمن درکیلومتر 6 دیهوک -فردوس واژگون شد.
در این سانحه 9نفر از زائران جان خود را از دست دادند و 36 نفر مصدوم شدند.
خبرنگار:فرزانه شریفی** انتشاردهنده: علیزاده
8143/1662

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال