رئیس جدید بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

یاسوج- ایرنا- سید حمدالله اکوانی با حکم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان به عنوان رئیس جدید بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش ایرنا، در این حکم از اکوانی خواسته شده با اتکال به خداوند متعال در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین ‌‌نامه تأسیس و اداره دفتر نخبگان کهگیلویه و بویراحمد و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره ‌مندی از مشورت نخبگان به هماهنگی امور مربوط به نخبگان، کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌ های ذی‌ قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و ارزشمند استان همت گمارد.
آیین تکریم و معارفه رؤسای پیشین و جدید بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد شنبه 28 بهمن امسال و با حضور جمعی از مسئولان استانی در یاسوج برگزار می شود.
سید حمدالله اکوانی دارای مدرک تحصیلی دکترا در رشته علوم سیاسی بوده و هم اینک نیز عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه یاسوج است.
یوسف نیکروز رئیس سابق بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد نیز دارای مدرک تحصیلی دکترا در رشته زبان و ادبیات فارسی بوده و هم اینک عضو هیأت علمی گروه ادبیات فارسی دانشگاه یاسوج است.
نیکروز از مرداد سال 1394 تاکنون و به مدت 2 سال و نیم رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد بود.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: مسعود علیزاده
7535/1662

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال