پرداخت 172 میلیارد ریال مستمری به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ابتدای سال جاری تاکنون 172 میلیارد ریال مستمری به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان پرداخت شده است.

فرید محبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان مستمری به 28 هزار و 700 خانوار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با جمعیت 63 هزار و 400 نفر پرداخت شده است.
وی افزود: خانوارهای یک نفره یک میلیون و 480 هزار ریال، 2 نفره 2 میلیون و 490 هزار ریال، سه نفره سه میلیون و 240 هزار ریال، چهار نفره چهار میلیون و 190 هزار ریال و پنج نفر به بالا نیز چهار میلیون و 650 هزار ریال مستمری دریافت کرده‌اند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مستمری و یارانه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان از دی سال جاری به طور متمرکز توسط این نهاد حمایتی پرداخت می‌شود.
محبی عنوان کرد: مستمری و یارانه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد تا پایان آذر سال جاری به طور جداگانه و در 2 حساب متفاوت واریز می‌شد.
وی ابراز داشت: پس از دی سال جاری روند پرداخت مستمری و یارانه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با برخی تغییرات به طور یکپارچه به حساب آنان واریز می‌شود و از این طریق نیز قابل برداشت خواهد بود.
29 هزار و 719 خانوار با جمعیتی افزون بر 70 هزار نفر مستمری بگیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند و به سه هزار و 600 خانوار با جمعیت 12 هزار و 600 نیز خدمات تک یا چند موردی در طول سال ارائه می‌شود.
75 درصد افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد روستایی، 23 درصد شهری و 2 درصد نیز عشایر است.
شهرستان لنده با 21 درصد و گچساران نیز با سه درصد به ترتیب بیشترین و کمترین افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد را به خود اختصاص داده‌اند.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
7535/6110

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال