5 مصدوم در تصادف زنجیره‌ای در جاده ارتباطی یاسوج به اصفهان

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی برخورد زنجیره ای سه خودروی پژو 405، پژو 206و پیکان در محور یاسوج به اصفهان (سه راهی کریک) پنج نفر از سرنشینان هر سه خودرو مصدوم شدند.

جلال پوران فرد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تصادف در ساعت 18.11 عصر روز جمعه 22 دی سال 1396 به وقوع پیوست.
وی افزود: در پی اعلام این خبر به مرکز ارتباطات یاسوج بلافاصله سه اکیپ اورژانس از مناطق پاتاوه، شهر یاسوج و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پس از اقدامات درمانی لازم بر اساس اولویت سه نفر از مصدومان توسط اکیپ‌های اورژانس و یک مصدوم توسط هلال احمر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد.
پوران فرد تصریح کرد: یک مصدوم نیز (راننده پیکان) در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شد که ضمن توصیه اکیپ‌های اعزامی اورژانس جهت انتقال ممانعت کرد.
جاده یاسوج - اصفهان و یاسوج - بابامیدان به ترتیب از خطرناک‌ترین محورهای برون شهری در کهگیلویه و بویراحمد هستند.
کهگیلویه و بویراحمد افزون بر 6 هزار کیلومتر راه اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه دارد که حدود 550 کیلومتر آن راه‌های اصلی و چهار هزار و 500 کیلومتر نیز روستایی است.
سال گذشته 165 نفر بر اثر حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد جان خود را از دست دادند.
تعداد مصدومان ناشی از تصادفات در سال 1395 در کهگیلویه و بویراحمد نیز چهار هزار و 384 نفر بوده است.
خبرنگار: فهیمه قهرمانی**انتشاردهنده: علیزاده
9868/1662

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال