اعلام جزئیات برگزاری المپیاد سلول های بنیادی در کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد جزئیات کامل برگزاری آزمون المپیادهای علمی و المپیاد سلول های بنیادی پزشکی بازساختی در این استان شامل زمان نام نویسی و نحوه برگزاری آن را اعلام کرد.

هادی زارع پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آزمون همزمان با سراسر کشور و در هشت رشته رایانه، ادبی، شیمی، نجوم و اختر فیزیک، ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و سلول های بنیادی پزشکی بازساختی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.
وی افزود: نام نویسی برای شرکت در این آزمون به مدت پنج روز و از 25 تا 29 آذر سال جاری انجام می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دانش آموزان پسر و دختر سال سوم مقطع تحصیلی متوسطه دوم استان برای نام نویسی در این آزمون به نشانی اینترنتی oly.medu.ir مراجعه کنند.
زارع پور عنوان کرد: مرحله نخست آزمون المپیادهای علمی و سلول های بنیادی پزشکی بازساختی سه بهمن سال جاری در 13 شهرستان و منطقه کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و 6 بهمن نیز پایان می یابد.
وی ابراز داشت: دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد برای دریافت منابع این آزمون به پایگاه اطلاع رسانی باشگاه دانش پژوهان جوان به نشانی اینترنتی ysc.ac.ir مراجعه کنند.
زارع پور گفت: دریافت کنندگان مدال طلای این آزمون بدون شرکت در آزمون سراسری به رشته های تحصیلی دانشگاهی متناسب با نوع دیپلم خود هدایت خواهند شد.
افزون بر 152 هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد در 2 هزار و 844 آموزشگاه این استان تحصیل می کنند.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
7535/6110

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال