رئیس جمهوری:

تامین لوازم اساسی مناطق سیل زده در اولویت قرار دارد

ایلام - ایرنا - رئیس جمهوری تاکید کرد: در شرایط کنونی به جای کمک های مالی لوازم اساسی منازل تهیه و در اختیار سیل زدگان قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی ظهر شنبه در جمع اهالی روستا سیل زده شوره بخش ماژین از توابع شهرستان دره شهر تاکید کرد: تلاش می شود تا هرچه سریعتر خانه‌ سازی در مناطق سیل زده آغاز شود.
وی تصریح کرد : دولت با همکاری خود مردم، ارتش، سپاه و دیگر ارگان‌ها خسارت‌های ناشی از سیل را جبران خواهد کرد.
رئیس جمهوری با ذکر اینکه ذهن مقام معظم رهبری معطوف بازسازی مناطق سیل زده است، تصریح کرد: معظم له تاکید دارند فردی فرمانده قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده شود و همه دستگاه‌ها و نهادها زیر نظر او عمل کنند که در این زمینه وزیرکشور عهده دار این مسئولیت است.
در این بازدید وزرای کشور ، جهاد کشاورزی ، اطلاعات ، رئیس بنیاد مسکن به همراه استاندار ایلام و نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان ایلام در مجلس شورای اسلامی رئیس جمهوری را همراهی می کنند.
دکتر روحانی لحظاتی پیش ماژین در جنوب شرقی استان ایلام را ترک کرد.
بخش ماژین شهرستان دره شهر در جریان سیل روزهای 11 تا 13 فروردین ماه 98 بیشترین خسارت را در استان ایلام متحمل شد و بسیاری از زیرساخت های این منطقه از بین رفت.
بر اساس ارزیابی های اولیه بیش از 10 هزار میلیارد ریال خسارت در جریان این سیل زیرساخت های ارتباطی و بخش کشاورزی استان ایلام وارد شد.
3032/6034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال