بانوی روشندل ایلامی عنوان برتر مسابقه های بین المللی قرآن را کسب کرد

ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی ایلام از درخشش مریم شفیعی بانوی روشندل ایلامی در چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم نابینایان جهان اسلام خبر داد.

زهرا همتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اختتامیه چهارمین دوره مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قران کریم نابینایان جهان اسلام عصر دیروز در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.
وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات، مریم شفعیی موفق به کسب عنوان نخست مسابقات بین المللی (جهانی) در رشته حفظ کل قرآن شد.
مدیرکل بهزیستی ایلام اظهار کرد: این دوره از مسابقات با حضور نابینایان 12 کشور جهان 21 تا 25 فروردین در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.
به گفته همتی، مریم شفیعی روشندل اهل استان ایلام و حافظ کل قرآن کریم که به عنوان نماینده کشور ایران سال گذشته نیز در سیزدهمین دوره مسابقه های بین المللی قرآن در کشور اردن حضور یافت، و موفق به کسب مقام سوم شده بود.
به گزارش ایرنا، مریم شفیعی روشندل ایلامی از مددجویان زیر پوشش بهزیستی ایوان است که حفظ قرآن را از دوره ابتدایی با سوره‌های کوچک همراه با ضبط صوت و نوارهای حفظ قرآن آغاز کرده است.
او تا دوره پیش ‌دانشگاهی 15 جزء قرآن را حفظ و با ورود به دوره پیش‌دانشگاهی به ‌صورت مداوم کمتر از یک سال توانسته حفظ کل قرآن کریم را به اتمام برساند.
تاکنون بیش از 12 هزار معلول در استان ایلام شناسایی شده است.
7171/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال