امام جمعه ایلام:

مردم و مسئولان از فرصت تحریم ها برای گشایش اقتصادی بهره بگیرند

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: سال 98 سال فرصت و امکانات و گشایش برای ملت ایران خواهد بود و مردم و مسئولان از فرصت تحریم ها برای گشایش اقتصادی بهره بگیرند

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه‌های اولین نماز جمعه امسال اظهار کرد: سال 98 سال فرصت و امکانات و گشایش برای ملت ایران خواهد بود که همچون سال‌های قبل با اتحاد و وحدت ملی در تمام عرصه‌ها پیش خواهیم رفت.
وی به ظرفیت‌های مهم استان اشاره و تصریح کرد: تولید گل نرگس در استان، کاشت زعفران مرغوب از مهمترین ظرفیت‌های خدادادی در استان بوده است که می‌توان از آن استفاده کرد.
خطیب جمعه ایلام تاکید کرد: مهمترین دغدغه اساسی کشور مشکل معیشتی و اقتصادی مردم است که باید با مدیریت صحیح جبران شود نه با مدیریت نارسا که بر مشکلات افزوده شود.
حجت الاسلام کریمی تبار ادامه داد: در تحریم‌ها به خود کفایی رسیدیم و در زمینه‌های مختلف و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و جهادی، دستاوردهای بزرگی را کسب کردیم.
وی با تبریک سال نو با بیان اینکه باورهای غلط و تحلیل های نادرست در خصوص سال نو و شکل گرفته در ذهن برخی از جنگ نرمی است که بر علیه مردم و کشور راه افتاده است، ادامه داد: این نشان از خوش سلیقه بودن ایرانی‌ها است که آغاز بهار را سال نو و عید قرار داده‌اند، اما تحلیل‌های نادرست و غلط در این مورد، حاصل تبلیغات اساسی دشمن بوده است .
امام جمعه ایلام تاکید کرد: حفظ و حراست از منابع طبیعی و ملی خدادادی یک تکلیف و وظیفه همگانی است که باید مردم و هم استانی های عزیز به خوبی از آن بهره ببرند.
6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال