103 مددجوی بهزیستی ایلامی در 40 سالگی انقلاب صاحبخانه می شوند

ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: همزمان با چهلمین فجر انقلاب اسلامی 103 خانوار مددجوی زیر پوشش این نهاد در مناطق مختلف این استان صاحبخانه خواهند شد.

زهرا همتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای ساخت این واحدها بین 60 تا 80 میلیون ریال کمک بلاعوض به مددجویان پرداخت شده است.
وی همچنین از افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی بدره همزمان با دهه فجر امسال خبر داد و گفت: این مرکز به عنوان نهمین فوریت های اجتماعی بهزیستی استان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
مدیرکل بهزیستی ایلام افتتاح مرکز مشاوره روان پویا را از دیگر برنامه های دهه فجر امسال عنوان کرد که در شهر ایلام فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات مشاوره ای آغاز می کند.
همتی اظهار کرد: علاوه بر این همزمان با دهه فجر امسال سامانه طلاق برای نخستین بار در مرکز استان افتتاح می شود که در قالب آن زوج های متقاضی پرونده طلاق خود را در این سامانه ثبت کرده و خدمات تخصصی مشاوره و ... را دریافت خواهند کرد.
وی افتتاح مرکز ویزیت در منزل سالمندان، موسسه خیریه و طرح های اشتغال در آبدانان و دره شهر، افتتاح مرکز سلامت روان در سیروان و راه اندازی کارگاه اشتغالزایی در چرداول را از دیگر برنامه های این اداره کل در دهه فجر امسال برشمرد.
به گفته مدیر کل بهزیستی ایلام، همچنین در طول دهه فجر انقلاب اسلامی امسال خدمات مرکز کلینیک جامع توانبخشی و مرکز مشاوره در شهر ایلام بصورت رایگان برای عموم ارایه خواهد شد.
25 هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.
7171/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال