بازماندگان دریافت بسته حمایتی بزودی تعیین تکلیف می شوند

ایلام - ایرنا - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: بازماندگان دریافت بسته های حمایتی صبر کنند و جهت دریافت سبد کالا لازم به مراجعه حضوری به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هم‌چنین نهادهای حمایتی نیست.

شکراله شیرخانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه اطلاعات افراد تحت حمایت جهت دریافت سبد کالا در سامانه‌ های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موجود است آن دسته از افرادیکه از دریافت سبد حمایتی کالا جامانده‌اند تا 2 هفته آینده تعیین تکلیف خواهند شد.
وی یادآور شد: در صورت مغایرت کارت بانکی مشمولان می توانند به نهادهای حمایتی خود مراجعه و نسبت به ثبت شماره کارت جدید خود اقدام کنند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام تاکید کرد: افراد برای دریافت سبد کالا به هیچ عنوان اطلاعات هویتی و بانکی خود را پیامک نکنند و شماره هایی که قبلا در این خصوص اطلاع رسانی شده اند فاقد اعتبار هستند.
شیرخانی همچنین در مورد پیامک‌های طرح حمایتی هشدار داد و گفت: پیامک‌هایی را که مردم درباره طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد دریافت می‌کنند، فاقد اعتبار و کذب دانست.
وی افزود: این روزها شاهد دریافت پیامک‌هایی با موضوع طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد هستیم که اجرای این طرح مطابق تصویب نامه هیأت وزیران در کشور در حال اجراست.
وی با بیان اینکه به تازگی شاهد ارسال برخی پیامک‌ها به مردم و ایجاد مشکلاتی هستیم، افزود: هرگونه اطلاع رسانی در خصوص طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد فقط توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت، تعاون کار و رفاه اجتماعی انجام می‌شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام با هشدار نسبت به پیامک‌هایی که مردم درباره طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد دریافت می‌کنند، گفت: همه این پیامک‌ها فاقد اعتبار و کذب هستند و مردم اطلاع رسانی را فقط از طریق مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مرکز پیامکVEZART-REFAH دنبال کنند.
شیرخانی ادامه داد: از همه شهروندان درخواست می کنیم به پیامک‌های فاقد اعتبار پاسخ ندهند و شماره کارت و رمز دوم خود را در پاسخ به هیچ پیامکی در خصوص این طرح اعلام نکنند
7180/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال