دنیای استکبار از اشاعه اسلام ناب در جهان واهمه دارد

ایلام‌ - ایرنا - استاندار ایلام گفت: هدف اصلی دشمنان انقلاب اسلامی ساقط کردن نظام است چرا که آنها از وحدت رویه، مردم سالای دینی در ایران معرفی و اشاعه اسلام ناب به جهان از سوی انقلاب اسلامی واهمه دارند‌.

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در همایش تخصصی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام اظهار داشت: استکبار بعد از به خطر افتادن نفوذ و جایگاهش در منطقه به علت وقوع انقلاب اسلامی به طرق مختلفی ار جمله جنگ تحمیلی، ترور شخصیت ها و مسئولان نظام، تلاش برای کودتا، شبیخون فرهنگی، تخریم و‌... اکنون القای بدبینی و ناامیدی در جامعه سعی دارد به ایران اسلامی گزند وارد سازد و تاکنون موفق نشده است.
وی افزود: دشمن از موقعیت و اقتدار ایران اسلامی و قدرت علمی، دفاعی و نظامی ما هراس دارد و موقعیت خود را به خطر افتاده می بیند و همین امر موجب شده تا به شدت بر علیه نظام انقلاب اسلامی تحرکاتی را از جمله فشار روانی انجام دهد.
سلیمانی دشتکی یادآور شد: اکنون جبهه استکبار جنگ روانی و اقتصادی همه جانبه ای را علیه ایران اسلامی با هدف براندازی نظام و تجزیه کشور آغاز کرده و ما باید با حفظ انسجام، وحدت، هم افزایی و حمایت از انقلابی که حاصل خون شهدا و‌ تز خودگذشتگی ایثارگران است از انقلاب و نظام و عزت ملی خود در برابر هجمه های دشمنان حراست کنیم.
وی با تاکید بر این نکته که باید مبارزه با فساد و ‌برخورد قاطع با مدیران فاسد به طور جدی تر از سوی مسئولان صورت بپذیرد، گفت: مردم و کارگزاران با پیروی از منویات و رهنمون های رهبری برای ایجاد آرامش در جامعه به ویژه بازار همراهی و همکاری کنند و با پرهیز از القا و ترویج بدبینی دشمن را برای رسیدن به خواسته های خود مایوس کنند.
جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام اظهار داشت: در مقطع کنونی القای حس ناامیدی و بی اعتمادی در بین مردم از مسئولان نظام، مبارزه با استکبار، پیشگیری از شایعات مخرب، مبارزه با گران فروشی و احتکار از مهمترین مضامین امر به معروف و نهی از منکر است.
این همایش با حضور نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه ایلام، فرمانداران و ائمه جمعه استان، مسئولان دستگاه های اجرایی، هیات های مذهبی، طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار شد.

** ایران اسلامی به ایلام مدیون است
استاندار ایلام در همایش تقدیر از پیشکسوتان جبهه جنگ و مقاومت نیز گفت: ایران اسلامی به استان ایلام دینی بزرگی دارد که باید آن را ادا کند چرا که زمانی دیگر استان ها در حال توسعه و عمران بودند تمام نقاط استان ایلام درگیر جنگ و دفاع از کشور بود.
وی اظهار داشت: اکنون ایلام با وجود ظرفیت هایی چون نفت، پتروشمی، گاز، اربعین، طبیعت بکر و ... نیازمند توجه بیشتر مسئولان است و باید معضل بیکاری و گرانی در استان ایلام رفع شود و ایجاد اشتغال و توسعه زیرساخت ها در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.
7172/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال