چهره ورزش سیروان با افتتاح پروژه های جدید دگرگون می شود

ایلام - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان سیروان از تلاش دولت برای دگرگون کردن چهره حوزه ورزش در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار طرح و پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر 29 میلیارد ریال در دست ساخت است.

طالب فرجی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروژه ها شامل چمن مصنوعی سراب کارزان با رشد فیزیکی 70 درصد، سالن ورزشی چند منظوره چشمه پهن و چشمه رشید با رشد فیزیکی 95 درصد، زمین چمن ورزشی روستای لرینی با 60 درصد پیشرفت و سالن ورزشی چندمنظوره شهر لومار با رشد فیزیکی 60 درصد هستند.
وی با انتقاد از عدم توجه به حوزه ورزش این شهرستان در سال های گذشته نگاه و توجه دولت تدبیر و امید را بی نظیر دانست که نویدبخش توسعه فضاهای ورزشی در این شهرستان تازه تاسیس و محروم است.
رئیس اداره ورزش و جوانان سیروان اضافه کرد: پیش از جدایی سیروان از شهرستان چرداول هیچ توجهی در توسعه زیرساخت های ورزشی صورت نگرفته و می طلبد که نمایندگان و مدیریت ارشد استان در راستای جبران کردن این مشکل اعتبارات مناسبی را اختصاص دهند.
فرجی یادآور شد: هم اکنون 400 ورزشکار سازمان یافته در قالب 11 هیات ورزشی و در رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال و ورزش های رزمی در این شهرستان فعالیت می کنند.
شهرستان سیروان به مرکزیت شهر لومار در 65 کیلومتری ایلام قرار دارد که فقط دارای یک سالن ورزشی است و نبود فضاهای ورزشی عامل مهاجرت خیلی از جوانان شده است.
علیرغم این محرومیت مدیران دولت تدبیر و امید با کلنگ ساخت چندین پروژه ورزشی در سیروان نوید روزهای امیدوارکننده برای علاقه مندان به ورزش را می دهند.
7176/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال