بانوی کبدی کار ایلام از حضور در رقابت های آسیایی باز ماند

ایلام - ایرنا - رئیس هیات کبدی استان ایلام گفت: فاطمه منصوری کبدی کار ایلامی در آخرین مسابقه تیم ملی کبدی بانوان ایران با تیم جیپور راجستان دچار مصدومیت شد و با نظر کادر فنی از اعزام به مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا باز ماند.

غلامرضا رئوفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این ورزشکار برای برگزاری رقابتی دوستانه به همراه تیم ملی عازم کشور هندوستان شده بود که دچار مصدومیت شد.
وی افزود: منصوری همچنین در یازدهمین اردوی تیم ملی بزرگسالان برای حضور در رقابت های آسیایی 2018 اندونزی جاکارتا به میزبانی تهران حضور داشت.
رئیس هیات کبدی ایلام یادآور شد: این ورزشکار همچنین در رقابت های آسیایی 2017 حضور داشت و با تیم ایران به مقام سوم این مسابقات دست یافت.
رئوفی تاکید کرد: این کبدی کار از ورزشکاران توانمند و عضو ثابت اردوهای تیم ملی است و امسال با انگیزه مضاعف و قدرت بدنی بالا قصد شرکت در این مسابقات را داشت که متاسفانه موفق به همراهی تیم ایران نشد.
به گزارش ایرنا، کبدی استان ایلام یکی از ورزش های فعال و مدال آور در بخش بانوان است و ورزشکارانی در این رشته از جمله فاطمه منصوری، فاطمه امیدی، زهرا یوسفی نژاد و هانیه منصوری در اردوهای تیم ملی برای حضور در رقابت های 2017 آسیا حضور داشتند.
استان ایلام دارای 26 هزار و 960 ورزشکار سازمان یافته بوده و زیر نظر بیش از 300 هیات ورزشی فعالیت می کنند.
50 ورزشکار کبدی سازمان یافته در 2 بخش آقایان و خانم ها در استان ایلام فعالیت دارند.
7180/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال