836 دستگاه کنتور آب در ایلام تعویض شد

ایلام - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهری ایلام گفت: به منظور استاندارد سازی انشعابات مشترکان، در سال جاری 836 دستگاه کنتور آب در این شهرستان با کنتورهای جدید تعویض شد.

محمد پیر باوه پور روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اجرای این طرح باعث می شود که از میزان هدررفت آب جلوگیری و در مصرف این مایه حیات صرفه جویی شود، ضمن این که محاسبه دقیق مصرف آب بها نیز موجب ارتقای رضایت مشترکان خواهد شد.
وی با اشاره به این که تعویض هر کنتور خراب بالغ بر یک میلیون و 200 هزار ریال هزینه دربر دارد، افزود: به دلیل عدم رعایت اصول نگهداری از کنتورها متاسفانه در هر دوره قرائت شاهد این هستیم که بر تعداد کنتورهای خراب افزوده می شود.
مدیر امور آب و فاضلاب شهری ایلام تاکید کرد: یکی از مهمترین سیاست های شرکت آبفا تعویض تمامی کنتورهای فرسوده است و تلاش می شود با ادامه این طرح تمامی کنتورهای محدوده شهرستان ایلام نوسازی شوند.
پیرباوه پور از انجام پایش انشعابات آب طی 2 دوره قرائت از نظر وجود پلمپ خبر داد و گفت: پس از بررسی انشعابات مشترکان، تعداد یک هزار و 560 دستگاه کنتور پلمپ و تعداد 91 فقره انشعاب غیر مجاز نیز شناسایی شد.
بیش از 64 هزار مشترک با 480 کیلومتر شبکه و خط انتقال آب در شهرستان ایلام وجود دارد.
3032/60

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال