تیم فوتسال شهدای ایلام از صعود به مرحله نهایی باز ماند

ایلام - ایرنا - رئیس هیات فوتبال استان ایلام گفت: تیم فوتسال شهدای ایلام میزبان تیم مقاومت تهران در مرحله نیمه نهایی رده سنی امید جام حذفی فوتسال باشگاه های کشور بود ولی با شکست از راهیابی به مرحله بعد باز ماند.

آبختی سنجابی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات مرحله نیمه نهایی فوتسال جام حذفی با حضور هفت تیم برگزار می شود و تیم های ️شهروند ساری، ️شهدای ایلام، ️قایقران تکاب، ️آرمان سیلک کاشان، ️مقاومت تهران، پالایش نفت آبادان و ️الغدیر اردبیل به مصاف هم می روند.
وی افزود: با انصراف تیم هیات فوتبال کرمان تیم شهدای ایلام اولین تیمی بود که به نیمه نهایی جام حذفی کشور راه یافت.
سنجابی تاکید کرد: با توجه به جوانگرایی باشگاه شهدای ایلام در این فصل از رقابت های لیگ دسته دوم و حضور اکثر بازیکنان در ترکیب این تیم امیدواریم به موفقیت و درخشش انان در این رقابت ها بودیم که محقق نشد.
وی یادآور شد:‍ نیمه اول این دیدار با نتیجه چهار بر صفر به سود تیم مقاومت تهران به پایان رسید، اما نیمه دوم تیم شهدای ایلام حملات خود را بیشتر کرده و موفق شد پنج گل را وارد دروازه حریف کند.
رئیس هیات فوتبال ایلام تاکید کرد: در پایان تیم مقاومت تهران با به ثمر رساندن 2 گل دیگر و نتیجه هفت بر پنج با پیروزی به مرحله نهایی این رقابت ها دست یافت.
سنجابی هدف از برگزاری این رقابت ها را تکمیل تیم ملی المپیک و احتمالا حضور قهرمان این رقابت ها در یک تورنمنت بین المللی اعلام کرد.
7180/6034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال