صدای شکستن استخوان های پوسیده اسرائیل به گوش می رسد

ایلام - ایرنا - امام جمعه چرداول گفت: صدای شکسته شدن استخوان های پوسیده اسرائیل به گوش می رسد و بزودی بشریت از لوث وجود این رژیم منحوس خلاص خواهد شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام احمد امرایی در خطبه های نماز جمعه شهر سرابله اظهار کرد: حمایت از ملت مظلوم و دربند فلسطین به پشتوانه الهی و نصرت حق است و امروز صدای شکستن استخوان های پوسیده رژیم غاصب اسرائیل به گوش می رسد.
وی اضافه کرد: رژیم غاصب صهیونیستی امروز دور تا دور خود را با تسلیحات موشکی غیر متعارف تنیده است و این رژیم پوشالی اضطراب و ناامنی را بیشتر از گذشته حس می کند.
امرایی تاکید کرد: ولی حتی با این هزینه های نظامی نیز نابودی کامل این رژیم غاصب و کودک کش حتمی است.
وی در بخشی دیگر از سخنانش به موضوع هسته ای اشاره کرد و یادآور شد: دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه فعالیت هسته ای مسالمت آمیز تا 190 هزار سو نشانگر قدرت و تاثیرگذاری رهبری و عدم هراس از استکبار است.
حجت الاسلام امرایی با ذکر این نکته که آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده گفت: سخنان اخیر رهبری خواب را از چشم دشمنان ربود و خروج آمریکا از برجام پیش بینی سخنان رهبری که به آمریکا خوش بین نیستم، به اثبات رساند.
وی تاکید کرد: حرکت جمهوری اسلامی مبنی بر دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای بر اساس دستور رهبری معظم انقلاب غیر قابل بازگشت است و دست کشی از آن و ادامه تحریم ها قابل تحمل و پذیرش نیست.
امام جمعه چرداول افزود: مردم امروز برغم فشارهای اقتصادی شرایط کشور را درک می کنند و خیلی نجیب هستند و ای کاش زمانی که رهبری بزرگ انقلاب گفتند که به آمریکا اعتمادی نیست از گفت وگوهای هسته ای خارج می شدیم.
امرایی به سالگرد تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز اشاره کرد و مهم ترین وظایف این نهاد انقلابی را تحول در فرهنگ ، محافظت از فرهنگ اسلامی و جلوگیری از ورود فرهنگ بیمار غرب به فرهنگ قرآنی ذکر کرد.
7176/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال