50 میلیارد ریال برای توسعه ورزش جنوب ایلام اختصاص یافت

ایلام - ایرنا - نماینده مردم دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام گرفته 50 میلیارد ریال اعتبار از دفتر عمرانی وزارت نفت برای توسعه زیرساخت ورزش و محرومیت زدایی حوزه جنوبی استان ایلام تخصیص داده شد.

شادمهر کاظم زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سهم استان ایلام از محل اعتبارات وزارت نفت به سه درصد افزایش یافته است.
وی افزود: بر این اساس در تلاش هستیم با استفاده از اعتبارات وزارت نفت پروژه های مختلفی را در استان اجرا کنیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام با اشاره به اینکه به تازگی 50 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت به توسعه ورزش حوزه جنوب استان اختصاص یافته است، یادآور شد: چند پروژه ورزشی در شهرستان های جنوبی استان با تخصیص این اعتبار اجرایی می شود.
کاظم زاده تاکید کرد: سرانه فضاهای ورزشی در دهلران، آبادانان، دره شهر و بدره 50 سانتی متر است که باید افزایش این مقدار تا رسیدن نقطه مطلوب در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود: محدودیت‌های منابع اعتباری مانع توسعه زیر ساخت‌های ورزشی استان ایلام است.
نماینده مردم دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان های حوزه جنوبی استان دارای استعدادهای ورزشی فراوانی هستند، افزود: بطور قطع با ایجاد امکانات بیشتر می توان شاهد توسعه ورزش قهرمانی در این مناطق بود.
بیش از 15 هزار ورزشکار در شهرستان های حوزه جنوبی استان ایلام مشغول به فعالیت هستند.
7177/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال