120 روستای ایلام امسال به شبکه گاز متصل می شوند

ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: عملیات اجرایی گاز رسانی به 120 روستا امسال در این استان اجرایی می شود.

عباس شمس اللهی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هم اکنون عملیات اجرایی 70 روستا در استان با انتخاب پیمانکاران در دست اجرا است و بزودی طراحی 50 روستای دیگر با انتخاب پیمانکار آغاز می شود.
وی با اشاره به وضعیت شبکه گاز رسانی در سطح روستاهای این استان افزود: در حال حاضر از تعداد 601 روستای استان 352 روستا با ضریب نفوذ 80 درصدی از شبکه گاز برخوردار است.
مدیرعامل شرکت گاز ایلام یادآور شد: سال گذشته 89 روستا و یک شهر ( ماژین دره شهر) از نعمت گاز برخوردار شدند که با اجرای این پروژه های گاز رسانی پنج هزار و 500 انشعاب ، 245 کیلومتر شبکه توزیع و 66 کیومتر خط تغذیه در استان ایلام اجرا شد.
شمس اللهی در خصوص وضعیت شبکه گاز رسانی شهری نیز گفت: تنها سه شهر توحید، میمه و پهله زرین آباد از نعمت گاز برخوردار نیستند که کار اجرای خط تغذیه آنها شروع شده است.
وی اضافه کرد: با تاکیدات مدیریت ارشد استان مبنی بر همکاری همه دستگاه ها در اجرای عملیات گاز رسانی در این مناطق تلاش خواهیم کرد تا پایان سال جاری این مناطق از نعمت گاز برخودار شوند.
سال گذشته 12 هزار و 500 مشترک جدید در سال جاری در مناطق مختلف شهری و روستایی به شمار به مشترکان گاز بخش های خانگی، تجاری و صنعتی استان ایلام اضافه شد.
در حال حاضر از تعداد 25 شهر استان 22 شهر به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
3032/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال