هلال احمر ایلام به 53 خانوار سیل زده امداد رسانی کرد

ایلام - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام از امداد رسانی این جمعیت به 53 خانوار سیل زده روستایی و عشایری بر اثر بارندگی های چند روز اخیر در چهار شهرستان استان خبر داد.

حسین عارفی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: به دنبال بارندگی های اخیر که از اواخر هفته گذشته در این استان آغاز شد، مناطق روستایی و عشایری شهرستان های ایلام، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران تحت تاثیر سیل قرار گرفته اند.
وی با بیان اینکه عملیات امداد رسانی به مناطق سیل زده در این استان همچنان ادامه دارد، افزودت: تاکنون در مجموع 21 دستگاه چادر، 76 تخته موکت، 279 تخته پتو، 107 شعله والور، 37 شعله فانوس و همچنین مواد غذایی شامل برنج، کنسرو، قند و شکر و چای و همچنین 200 کیلوگرم نایلون پوششی میان سیل زدگان توزیع شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام ادامه داد: با توجه به وارد آمدن خسارت سیل به سرپناه برخی از این خانواده ها در این مدت زمینه اسکان 105 نفر نیز فراهم شده است.
به گفته عارفی رعملیات امدادرسانی به وستاهای شهرستان های سیروان و چرداول همچنان توسط امدادگران این جمعیت ادامه دارد.
بارندگی های چند روز اخیر در مناطق مختلف استان ایلام آغاز و همچنین ادامه دارد.
به گزارش هواشناسی استان ایلام بیشترین بارش نقطه ای 151 میلی متر در ایستگاه چمن بولی از توابع قشلاقی شهرستان ایلام با ثبت شده است.
اما بیشترین بارش ایستگاه های شهرستانی متعلق به ایوان با 121 میلی متر بوده و کمترین بارندگی نیز در شهرستان دهلران با حدود چهار میلی متر ثبت شده است.
7171/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال