استاندار ایلام:

مدیران اجرای مصوبه 25 درصد مناطق جنگی را پیگیری کنند

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: پیگیری های لازم برای ارسال آیین نامه 25 درصد مناطق جنگی باید صورت گیرد تا با دیده شدن اعتبارات آن در بودجه سال جاری این قانون اجرا شود.

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در دیدار با کارکنان استانداری ایلام اظهار کرد: 25 درصد رقم بالایی است و باید در بودجه لحاظ شود به همین خاطر باید پیگیری لازم به عنوان یک حق از سوی استان برای ارسال آیین نامه اجرای صورت گیرد.
وی از معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان خواست تا با نهاد ریاست جمهوری در خصوص آیین نامه مکاتبات و پیگیری لازم را انجام دهد.
استاندار ایلام از کارکنان حوزه های مختلف خواست با عملکرد مناسب در راستای رضایت ارباب رجوع تلاش و گره گشای مشکلات مردم باشند.
سلیمانی دشتکی گفت: در انتصاب ها سعی شده از وجود بانوان توانمند استفاده شود و با جوان گرایی میدان را به جوانان برای رشد و کسب تجربه واگذار کنیم.
وی در ادامه به چالش های پیش روی نظام پرداخت و یادآور شد: قدرت های استکباری فشارهای فراوانی به این نظام از ابتدا تاکنون وارده کرده و در صدد تضعیف استقامت و اتحاد ملت بوده اند.
سلیمانی دشتکی افزود: قطع دست اجانب، کمک به نهضت های آزادی بخش، مقاومت در مقابل دشمن از شعارهای نطام بود که همواره سعی در حفظ اتحاد و همدلی و انسجام ملت داشته است.
وی اضافه کرد: تنگناها از جنگ و تحریم ها شروع شد و هدف آن شکست استقامت مردم بود که خوشبختانه مردم با حفظ اتحاد در هشت سال دفاع مقدس نشان دادند که این مقاومت همچنان وجود دارد.
استاندار ایلام تاکید کرد: اگر نظام در خارج از مرزهای کشور جلو داعش را نمی گرفت مجبور به دفاع در داخل کشور می شدیم و معلوم نبود نتیجه آن چه می شد.
سلیمانی دشتکی گفت: هدف اصلی کشورهای حامی گروهک های تکفیری ناامن کردن جمهوری اسلامی بود که حمله به مجلس در سال گذشته و شهادت یک ایلامی در آن (شهید قلی زاده) از مصادیق آن است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: همکاران با تلاش و جدیت کار کنند تا بهره وری افزایش و رضایتمندی خداوند و خرسندی ارباب رجوع به دنبال داشته باشد.
ایوب درویشی از پیگیری برای فعال شدن تعاونی مسکن و تعاونی مصرف کارکنان استانداری ایلام خبر داد و اظهار کرد: سعی شده تمامی رفاهیات کارکنان به طور کامل پرداخت شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: عزم دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم جدی است.
محمد نوذری اظهار کرد: امسال تهیه و تدوین 2 سند تحت عنوان اربعین و سند توسعه اجتماعی استان در دست اقدام است که با هدف اقتصادی شدن اربعین و معرفی بیشتر استان به عنوان گردشگری و مذهبی و همچنین در سند اجتماعی نیز به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی هستیم.
معاون امور عمرانی استاندار ایلام نیز در این نشست به حضور کارشناسان و ناظران دفتر فنی برای نظارت بر پروژه ها و بازارچه های مرزی و تسهیل امور آنان تاکید کرد.
7177/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال