استاندار ایلام:

پایان سال 96 بهترین پرداخت ها به پیمانکاران و کارکنان دولت انجام شد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: پایان سال گذشته با رایزنی های صورت گرفته بهترین پرداخت ها به پیمانکاران و کارکنان دولت در استان ایلام انجام شده است .

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی روز پنجشنبه در جریان سفر به شهرستان ایوان و در جمع مردم این شهر اظهار کرد: با تلاش هایی که مسئولان و فرزندان شما انجام دادند به دنبال جذب اعتبارات بودیم و پایان سال گذشته توانستیم پرداخت های خوبی به پیمانکاران و کارکنان دولت داشته باشیم.
وی با اشاره به درخواست مردم شهرستان ایوان برای تکمیل تونل قلاجه یادآور شد: 150 میلیارد ریال برای تکمیل تونل اربعین ( قلاجه) اختصاص یافته و تا ۳۱ شهریور ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد.
استاندار ایلام لزوم بهره مندی اقتصادی مردم از از مزایای تردد زائران اربعین مورد اشاره قرار داد و گفت: موافق نیستم اربعین دولتی شود، تلاش می کنیم امسال، بعد اقتصادی اربعین در کنار سایر ابعاد رونق می گیرد.
سلیمانی دشتکی با اشاره به خدمات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مستضعفین و مسلمین جهان افزود: قبل از انقلاب هر گونه فعالیتی اعم از اقتصادی ، سیاسی و انتصاب مدیران باید از ابرقدرتها اجازه می گرفتیم و کوچکترین مبادلات و انتصابات باید با اجازه ابرقدرت ها انجام می شد ولی به لطف خدا و به برکت خون شهدای قبل و بعد از انقلاب امروز در اوج اقتدار و صلابت قرار داریم.
استاندار ایلام با اشاره به اینکه دولت های یازدهم و دوازدهم منشاء خدمات بسیاری از جمله کنترل تورم ، آزادسازی معاملات بین المللی ، فروش و دریافت پول نفت ، رفع تحریم های بیمه ای ، ایجاد رابطه معقول با کشورها ، ایجاد آرامش در کشور بوده است تاکید کرد: تلاش های بسیار خوبی نیز برای توسعه حوزه انرژی و کشاوری و راهسازی در استان ایلام صورت گرفته که به تدریج ثمرات آنها را شاهد هستیم.
6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال