کمک های مردم ایلام در جشن نیکوکاری امسال 27درصد افزایش یافت

ایلام - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: کمک های مردم نوعدوست و نیک اندیش به نیازمندان ایلام در جشن نیکوکاری امسال 27درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

رمضان دستیاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مجموع کمک های جمع آوری شده در جشن نیکوکاری امسال 21 میلیارد و 238میلیون ریال بوده است.
وی یادآور شد: این میزان کمک به صورت نقدی و غیر نقدی در سه روز برگزاری جشن نیکوکاری از 16 تا 18 اسفندماه جاری از سوی افراد خیر داخل و خارج استان اهدا شده است.
وی تاکید کرد: از این مبلغ یک میلیارد و 889 میلیون ریال نقدی و مابقی نیز غیر نقدی در قالب کالا، پوشاک و مواد غذایی بوده است.
وی میزان کمک های جشن نیکوکاری سال گذشته در استان را 16میلیارد و 600میلیون ریال عنوان کرد و گفت: با توجه به هدفگذاری این نهاد برای جلب کمک های مردمی برای امسال به مبلغ 22 میلیارد و 700 میلیون ریال، پیش بینی می شود این میزان کمک تا پایان سال محقق شود.
به گفته دستیاری، کمک های جمع آوری شده بین نیازمندان با اولویت خانواده های بی سرپرست، ایتام و خانواده های با فقر شدید توزیع خواهد شد.
به گفته وی، 60 هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند.
7171/6034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال