قهرمانی رقابت های فوتسال دانش آموزی استان ایلام به بانوان دهلران رسید

ایلام- ایرنا - مرحله استانی مسابقات ورزش دانش آموزی هم اکنون در چند رشته در دهلران درحال برگزاری است که تیم فوتسال دانش آموزان دختر دهلران به عنوان قهرمانی مسابقات استانی این رشته را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، مسابقات فوتسال قهرمانی آموزشگاه های استان ایلام مقطع متوسطه اول به میزبانی شهرستان دهلران با حضور پنج تیم از شهرستان های ایلام، دره شهر، آبدانان، زرین آباد و دهلران به مدت سه روز به صورت دوره ای در دهلران انجام شد.
در پایان این مسابقات تیم فوتسال دانش آموزان دختر دهلرانی قهرمان شد و تیم های آبدانان و دره شهر نیز به مقام دوم و سوم رسیدند.
سانیا نقی زاده نیز از تیم دهلران به عنوان بهترین گلزن این مسابقات معرفی شد.
در مسابقات والیبال دختران دانش آموز نیز که با حضور هشت تیم از شهرستان های مختلف استان ایلام به میزبانی دهلران انجام شد به ترتیب تیم های دانش آموزی دختران شهرستان های ایلام، پهله و چرداول اول تا سوم شدند.
مرحله استانی مسابقات ورزش دانش اموزی با حضور دانش آموزان مناطق چهارده گانه استان در رشته های فوتسال، والیبال و طناب زنی با حضور 800 دانش آموز دختر و پسر در مقاطع متوسطه اول و ابتدایی به میزبانی دهلران در حال انجام است.
تاکنون تیم های قهرمان دانش آموزی دختران در رشته های فوتسال و والیبال مشخص شده اند و تا چهار روز دیگر نیز تیم های قهرمان رشته های فوتسال و والیبال پسران دانش آموز نیز مشخص می شود.
7175/6034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال