دعوت بانوی کبدی کار ایلامی به اردوی تیم ملی

ایلام - ایرنا - رئیس هیات کبدی استان ایلام گفت: فاطمه منصوری کبدی کار شایسته ایلامی در رده بزرگسالان به چهارمین اردوی تیم ملی کبدی بانوان به میزبانی استان آذربایجان غربی دعوت شد.

غلامرضا رئوفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این ورزشکار خود را برای بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی آماده می کند.
وی افزود: خانم منصوری از ورزشکاران توانمند و عضو ثابت اردوهای تیم ملی برای سومین بار جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آورد.
رئوفی یادآور شد: سال گذشته خانم منصوری به تیم ملی کبدی بانوان دعوت شد و امیدواریم امسال نیز با توجه به شرایط خوب تکنیکی و فیزیکی این بازیکن شاهد حضور وی در تیم ملی و بازیهای آسیایی باشیم.
وی افزود: اردوی تیم ملی در شهر ارومیه دوازدهم اسفند ماه جاری بمدت هشت روز برای حضور در مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی 2018 برگزار می‌ شود.
لازم به ذکر است غلامرضا رئوفی رئیس هیات کبدی استان ایلام طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون کبدی به عنوان رئیس کمیته آموزش فدراسیون کبدی منصوب شد.
استان ایلام دارای 26 هزار و 960 نفر ورزشکار سازمان یافته بوده و زیر نظر بیش از 300 هیات ورزشی فعالیت می کنند و در رشته کبدی ورزشکاران شایسته ای در قالب تیم های منتخب استان در بخش آقایان و خانم ها فعال هستند.
50 ورزشکار کبدی کار سازمان یافته در 2 بخش آقایان و بانوان در استان ایلام فعالیت دارند.
7180/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال