عیدی مددجویان کمیته امداد با مستمری اسفندماه پرداخت می شود

ایلام - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: عیدی مددجویان زیر پوشش این نهاد در آستانه سال نو به همراه مستمری اسفندماه به حساب آنان واریز می شود.

ضیاء رضایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نرخ عیدی مددجویان زیر پوشش هنوز مشخص نشده ولی تا سال گذشته معادل یکماه حقوق برای هر خانوار بوده است.
وی ادامه داد: این نهاد همه ساله و در آستانه سال نو علاوه بر پرداخت عیدی با برگزاری جشن نیکوکاری کمکهایی را برای مددجویان از افراد خیر و نیکوکار جمع آوری می کند.
وی اضافه کرد: جشن نیکوکاری امسال و همزمان با سراسر کشور به مدت سه روز در این استان با هدف کمک به ایتام و نیازمندان نیمه دوم اسفندماه برگزار می شود.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: نخستین روز برگزاری جشن نیکوکاری 16اسفندماه بوده که در قالب نواخته شدن زنگ نیکوکاری بصورت همزمان در مدارس سراسر استان ایلام خواهد بود.
وی بیان کرد: دومین روز برگزاری جشن نیکوکاری نیز 17اسفندماه در سطح شهر و اماکن عمومی برگزار شده و در روز 18 اسفند نیز این جشن در پایگاه های نماز جمعه برگزار می شود.
وی ضمن دعوت از حضور مردم در این جشن ابراز امیدواری کرد امسال با مشارکت مردم خدمات مطلوبی به مددجویان زیر پوشش در آستانه سال نو ارایه شود.
بیش از 21هزار خانوار در استان ایلام زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند.
خبرنگار: آزاده خرم
7171

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال