چهار پروژه در زرین آباد دهلران به بهره برداری رسید

ایلام - ایرنا - در آخرین روز از دهه مبارک فجر با حضور نماینده مجلس و مسئولان محلی چهار پروژه عمرانی در بخش زرین آباد شهرستان دهلران به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، بخش زرین آباد آخرین مقصد مسئولان برای بهره برداری از پروژه های دهه فجر در دهلران بود.
در روز 22 بهمن با حضور نماینده حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی چهار پروژه در بخش زرین آباد بهره برداری شد تا پرونده های پروژه های دهه فجر در این شهرستان بسته شود.
مردم بخش های زرین آباد و سراب میمه در آخرین روز از دهه فجر شاهد حضور نماینده مجلس و مسئولان محلی بودند که پروژه های مهمی در حوزه عمرانی، آموزشی و خدماتی در این 2 بخش بهره برداری کردند.
فرماندار دهلران در آئین بهره برداری از پروژه های آخرین روز دهه فجر در این مناطق گفت: برای این پروژه ها شامل پل و خانه بهداشت خربزان، مدرسه گوراب پائین و ساختمان اداری آب و فاضلاب شهری پهله 26 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.
سید حسینعلی موسوی یکی از مشکلات این 2 بخش را راه دانست و افزود: 100 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی راه های این مناطق پیش بینی شده است.
وی به مشکل تردد مردم روستای خربزان اشاره کرد و یادآور شد: برای تسهیل در ترد مردم این روستا پل خربزان با هزینه اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال احداث و امروز به بهره برداری رسید که از زحمات همه مسئولان و بوِزه نماینده مردم در مجلس برای پیگیری حل این مشکل تقدیر می شود.
فرماندار دهلران از تخصیص 10 میلیارد ریال برای از سرگیری عملیات جاده چمسرخ خبر داد و افزود: 9 میلیارد ریال برای پل بلوطستان نیز در نظر گرفته شده است و برای روکش سه راهی کاور به پهله نیز 15 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است.
نماینده حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: جاده چم سرخ از مطالبات جدی مردم منطقه است که وزیر راه دستور تسریع در عملیات اجرایی ان را صادر کرده است .
شادمهر کاظم زاده با اشاره به اقدام های خوب در حوزه راه های 2 بخش زرین آباد و میمه افزود: پل خربزان از مطالبات مردم بود که با پیگیری ها و تلاش ها این مهم محقق شد و مردم می توانند در جهت تسهیل در تردد از این پل استفاده کنند و در فصول بارندگی دیگر مشکلی برای تردد نداشته باشند.
شهرستان 65 هزار نفری دهلران در 220 کیلومتری جنوب استان ایلام دارای سه بخش مرکزی ، زرین آباد و موسیان است.
خبرنگار: علی رضازاده ** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
7175/6034

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال