نماینده ولی فقیه و استاندار ایلام از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کردند

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در ایلام و استاندار با صدور پیامی مشترک از حضور پرشور مردم این استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

به گزارش ایرنا، در پیام حجت الاسلام و المسلمین محمد نقی لطفی و قاسم سلیمانی دشتکی که نسخه ای از آن روز دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته آمده است: حضور آگاهانه و پرشور مردم شهید پرور و انقلابی ایلام در آوردگاه راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، برگ زرین دیگری در تاریخ پـر فروغ و پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاقی دوباره با آرمان ‌های شهدا، امام شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.
استان حماسه ساز ایلام دیار شیرزنان و غیورمردانی است که نام آنها با حماسه حضور پیوند خورده است، خداوند قادر سبحان را به پاس داشتن شما مردم آن با بصیرت و فهیم و همیشه در صحنه شاکر و سپاسگزاریم قدردان حضورتان هستیم که با شور و شعور و لبیک به مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی یوم الله 22 بهمن را تماشایی ساختید.
دشمنان بدانند که با وجود شما مردم بصیر و همیشه در صحنه نقشه های شومشان همواره خنثی خواهد شد و توطئه‌های آنها خللی در عزم و اراده ملت مبارز و غیور ایران در دفاع از کیان نظام انقلاب و ولایت فقیه ایجاد نخواهد کرد.
دریافت کنند: فرهاد فرامرزی** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
3032/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال