تجدید عهد اهالی آبدانان با آرمان های انقلاب اسلامی

ایلام - ایرنا - اهالی شهرستان آبدانان با حضور در آیین گرامیداشت سالگرد سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب در 22 بهمن سال 57 با آرمان های نظام اسلامی تجدید عهد کردند.

به گزارش ایرنا ، مردم آبدانان روز یکشنبه با حضور در آیین راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، دست خدا بر سر ماست، خامنه ای رهبر ماست، یکبار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) تجدید پیمان کرده و تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی و در راس آنها آمریکای جهان خوار اعلام کردند.
فرماندار آبدانان در جمع راهپیمایان این شهرستان ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مهم ترین اهداف این نهضت عظیم الهی دستیابی ملت شریف ایران به عزت و عظمت جهانی و تعیین سرنوشت و مسیر خود توسط مردم و ایفای نقش در عرصه های جهانی بود که به یمن مجاهدت شهیدان و رزمندگان و هدایت های حضرت امام (ره ) و رهبری امروز به آن رسیده است.
مجید عسگری با تشریح خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید در چهار سال گذشته افزود: انجام این اقدامات مفید و موثر در ابعاد اقتصادی ، اجتماعی، سیاسی و علمی در اوج تحریم های ظالمانه نظام سلطه به سرانجام رسیده است که در نوع خود یک تحول عظیم در تاریخ ملت بزرگ ایران است .
وی روند توسعه و تعالی در کشور را امیدوار کننده خواند و اضافه کرد: اعتراض به مشکلات و بعضی امور اجرایی یک روال عادی در عالم است که در ایران نیز وجود دارد اما این اعتراضات و مطالبه حقوق اجتماعی و سیاسی مستلزم نکات مهمی است که باید همواره توسط معترضین مراعات شود تا دشمنان داخلی و خارجی بر علیه نظام مقتدر و مقدس جمهوری اسلامی ایران و ثبات بی بدیل جامعه از آن سوء استفاده نکنند.
در پایان این راهپیمایی قطعنامه مراسم در هفت بند قرائت شد و مورد تایید مردم قرار گرفت.
لازم به ذکر است نظیر این مراسم در مرکز بخش های سرابباغ و مورموری آبدانان نیز انجام شد.
خبرنگار: سید حرمت الله موسوی مقدم ** انتشار: شهریار حیدری فر
/6034/7174

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال