کبدی کار 17 ساله ایلامی به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد

ایلام - ایرنا - رئیس هیات کبدی استان ایلام گفت: هانیه منصوری نوجوان 17 ساله ایلامی به عنوان جوانترین عضو تیم کبدی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

غلامرضا رئوفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: خانم منصوری از ورزشکاران توانمند این رشته در پایان مسابقات لیگ برتر برای سومین بار جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آورد.
وی افزود: اردوی تیم ملی در مجموعه ورزشی مشهد از یازدهم بهمن ماه بمدت 10 روز برای حضور در مسابقات آسیایی جاکارتای اندونزی 2018 برگزار می‌ شود.
رئوفی یادآور شد: تیم کبدی بانوان ایلام با حضور در لیگ برتر و راه یافتن دوباره به مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر امسال نشان داد استعدادهای شایسته ای در این رشته ورزشی دارد.
وی تاکید کرد: با فراهم کردن امکانات و توجه مسئولان این رشته ورزشی تیمی می توان به موفقیت های چشمگیری در بخش ورزش کشور دست پیدا کرد.
به گزارش ایرنا، ورزش کبدی استان ایلام یکی از ورزش های فعال و مدال آور در بخش بانوان است و ورزشکارانی در این رشته از جمله فاطمه منصوری، فاطمه امیدی، زهرا یوسفی نژاد و هانیه منصوری در اردوی های تیم ملی برای حضور در رقابت های 2018 قهرمانی آسیا حضور داشتند.
تیم لیگ برتری کبدی بانوان ایلام سال گذشته مقام سوم مسابقات قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد امسال نیز به دور نهایی مسابقات لیگ برتر صعود کرد، همچنین یک مقام قهرمانی و یک مقام سومی لیگ دسته یک را نیز در کارنامه خود دارد.
استان ایلام دارای 26 هزار و 960 نفر ورزشکار سازمان یافته زیر نظر بیش از 300 هیات ورزشی فعالیت می کنند و در رشته کبدی ورزشکاران شایسته ای در قالب تیم های منتخب استان در بخش آقایان و خانم ها فعال هستند.
50 ورزشکار کبدی کار سازمان یافته در 2 بخش آقایان و بانوان در استان ایلام فعالیت دارند.
خبرنگار: لیلی خاکی ** انتشاردهنده: حسن کهزادیان
7180/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال