رئیس پلیس راه ایلام:

جاده های ایلام لغزنده اند با احتیاط برانید

ایلام - ایرنا - - به دنبال بارندگی های دیشب و امروز پنج شنبه ، رئیس پلیس راه ایلام با ذکر لغزندگی محورهای ارتباطی استان ایلام از رانندگان خواست احتیاط را رعایت کنند.

به گزارش ایرنا ، سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: برابر پیش‌بینی های سازمان هواشناسی از امروز شاهد افزایش نزولات جوی به صورت بارش باران و برف خواهیم بود و سطح جاده‌های استان ایلام لغزنده تر می‌شود.
وی افزود : با توجه به پیش‌ بینی‌ شروع بارش برف در مناطق کوهستانی استان ایلام ، همراه داشتن زنجیر چرخ در زمستان برای خودرو ها بمنظور پیشگیری از حوادث رانندگی ضروری است.
رئیس پلیس راه ایلام تاکید کرد : ماموران پلیس راه استان ایلام به صورت شبانه روز در مناطق کوهستانی و برفگیر استان حضور دارند و از تردد وسایل نقلیه فاقد زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی جلوگیری خواهند کرد.
وی اظهار کرد: وسایل نقلیه فاقد زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی ضمن در راه ماندن، امداد رسانی و پاک سازی جاده ها را با مشکل جدی مواجه می کنند.
وی گفت: با توجه به ادامه بارندگی و لغزنده بودن جاده ها از همه رانندگان که در محورهای مواصلاتی استان ایلام تردد می کنند احتیاط و رعایت سرعت مطمئن را در دستور کار خود قرار دهند.
خبرنگار: فرهاد فرامرزی** انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
3032/6034

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال