معاون استاندار: دانشجو نقاد و مطالبه گر فرصتی ارزنده برای توسعه کشور است

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام با بیان اینکه دانشجو باید مطالبه گر و نقد کننده باشد گفت: مسئولان نیز ازنقادی سازنده دانشجویان به عنوان فرصت های ارزنده توسعه کشور استقبال کنند.

به گزارش ایرنا، حسین کلانتری روز دوشنبه در آیین گرامی داشت روز دانشجو افزود: فعالیت اجتماعی سیاسیهمراه با رعایت اخلاق، تعهد و مسئولیت پذیری ارزنده و مقدس است ولی چنانچه توام با بد اخلاقی، دروغ، توجیه و غیره باشد سیاسی کاری و ناپسند محسوب می شود.
وی با بیان اینکه دانشجویان باید نقادی را با ارائه پیشنهاد سازنده همراه کنند ادامه داد: دانشجویان باید آرمان گرا، حق طلب، آزادی خواه و دنبال عزت باشند و با شعور و بصیرت و با آگاهی در مسیر علم و توسعه فردی اجتماعی گام بر می دارد.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام اظهار کرد: اگر امروز دانشجو مورد حمایت دولت قرار می گیرد به این دلیل است که دولت بخوبی به جایگاه آنها پی برده، قشری که بزرگترین، تاریخی ترین و مظلومانه ترین صحنه های دفاع مقدس را خلق و امروز به عنوان مدافع حرم آفرینشگر جلوه های دیگری از زیبایی و شکوه است.
وی گفت: امروز کشور در عرصه اقتصاد مقاومتی مهمترین و کلیدی ترین برنامه هایش را که بر آن تکیه کرده حضور نسل جوان بویژه دانشجویان است و دولت به امید حضور و مشارکت دانشجویان به ملت و رهبری قول پیشرفت را داده است.
وی حضور نسل جوان، آگاه و پرشور و متعهد را بزرگترین فرصت برای توسعه کشور دانست و گفت: افرادی که به دانشجو و جوانان را به عنوان تهدید نگاه می کنند غافل و راهشان از دولت و رهبری متفاوت و جدا است چرا که تمام بزرگان دانشجویان را فرصت طلایی و ظرفیت اصلی پیشرفت کشور می دانند.
این ایین در محل مجتمع هلال احمر با حضور دانشجویان دانشگاه های مختلف ایلام برگزار رشد.
خبرنگار: آزاده خرم**انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
7171/6034

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال