معرفی اثار برتر جشنواره ملی عکس و رسانه مسیر سبز/ عکاس و خبرنگار ایرنا ایلام برگزیده شدند

ایلام - ایرنا - عکاس و خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام به عنوان 2 نفر از منتخبین دومین جشنواره ملی عکس و رسانه با عنوان مسیر سبز ویژه اربعین حسینی اداره کل بهزیستی ایلام برگزیده و معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، آیین اختتامیه جشنواره ملی عکس و رسانه مسیر سبز صبح امروز یکشنبه همزمان با روز جهانی معلولان با حضور مسوولان استانی و کشوری در محل هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد.
دراین ایین نظر هیات داوران درخصوص 10 اثر برگزیده از مجموع 650 اثر ارسالی به دبیرخانه در2بخش عکس و رسانه قرائت شد.
براساس نظر هیات داوران در بخش عکس خبری برتر ، فرزاد علیزاده خبرنگار - عکاس مرکز ایلام به عنوان منتخب این جشنواره برگزیده، معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
علی زاده با بیش از ده سال سابقه عکاسی خبری بسیاری از رویداد های اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و .. استان ایلام را در سال های گذشته عکاسی ،ارائه و ثبت کرده است.
آزاده خرم خبرنگار اجتماعی - فرهنگی ایرنا مرکز ایلام نیز با حدود 15 سال سابقه کار رسانه ای به عنوان برگزیده بخش مصاحبه خبری معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
آثار خبری خانم خرم به عنوان یکی از فعالان حوزه رسانه استان ایلام در سال های گذشته بارها به عنوان برگزیده جشنواره های مختلف تقدیر و تشویق شده اند.
درخصوص دیگر مننخبان بخش عکس این جشنواره :
هیات داوران با تقدیر از فریده زینی وند از شهرستان دره شهر و مصطفی پور تیمور از ایلام به ترتیب شهناز پروانه از استان کرمانشاه و پوریا عبداللهی از تهران را به عنوان برگزیدگان دوم و سوم عکاسی خبری جشنواره مسیر سبز معرفی کرد.
در بخش رسانه نیز با تقدیر از دلنوشته دانیال احمد نژاد از ایلام، جایزه بخش یادداشت شامل لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به صورت مشترک به مجتبی قیطاسی و حمید حیدرپناه از ایلام اهدا شد.
در بخش گزارش نیز هدیه نقدی، لوح تقدیر و تندیس جشنواره به حمزه عبداللهی پور به عنوان برگزیده این بخش تعلق گرفت.
در بخش مصاحبه نیز لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به آزاده خرم از ایرنا ایلام تعلق گرفت.
خبرنگار: ازاده خرم ** تنظیم و انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7171/6119

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال